23. 1. 2024

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici: Obchodní zástupce pro maďarský trh

Jsme dynamicky se rozvíjející rodinná firma, založena v roce 2017, která chce druhým nabízet jen to, čemu sama věří. Najít produkty, které by toto očekávání splňovaly a které bychom si sami kupovali, ale nebylo vůbec jednoduché. Spokojená bříška miminek jsou to, proč nás naše práce baví, co nám dává smysl a co nás posouvá dopředu.

Jsme exkluzivní distributor prémiové dětské výživy, plen a dalších produktů značek Kendamil, Good Gout, Salvest, Ella’s Kitchen a Muumi Baby. Tyto značky jsou výjimečné svou kvalitou složení a také velkou oblíbeností na českém a slovenském trhu. Značka Kendamil je v současné době jednou z nejprodávanějších značek na trhu on-line.

Aktuálně do našeho týmu hledáme kreativního, spolehlivého, flexibilního a rychlého kolegu/kolegyni na pozici „obchodní zástupce pro maďarský trh“, který nám pomůže k dalšímu růstu a rozvoji vztahů s našimi klienty. Garantujeme skvělý tým, pozitivní přístup a skvělé prostředí v centru, v našich nových kancelářích u metra Smíchovské nádraží.

Co budete dělat?

  • Aktivní vyhledávaní a získávání nových zákazníků
  • Osobní jednání, telefonický, emailový kontakt se zákazníky
  • Samostatná obchodní činnost pro maďarský trh
  • Prezentování novinek a akcí zákazníkům
  • Úzká spolupráce s MKT oddělením i kolegy ze sales teamu
  • Reporting
  • Účast s prezentací firmy na veletrzích, kongresech nebo jiných akcích

Co je potřeba k tomu, abyste tuto práci zvládl/a?

  • Dynamický a energický člověk, který se rád pohybuje v retailu
  • Zkušenosti s prodejem – ideálně retail & FMCG (znalost trhu s dětskou výživou – velkou výhodou)
  • Unalost maďarského trhu nutnost
  • Povědomí o fungování online businessu
  • Komunikační dovednosti, schopnost navazovat dlouhodobé vztahy se zákazníky, otevřenost
  • Obchodního ducha a selský rozum – vědět si to spočítat
  • Vysoké pracovní nasazení – orientace na dosažení výsledků
  • Organizační schopnosti
  • Aktivní přístup, spolehlivost, samostatnost,
  • Reprezentativní, profesionální vystupování
  • Řidičský průkaz sk. B, zkušený řidič
  • Ochotu cestovat, časovou flexibilitu
  • Čistý trestní rejstřík
  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Základní znalost PC a MS office
  • Maďarština – rodilý mluvčí, hovorová čeština nebo slovenština

Co nabízíme?

  • Služební vůz možný po dohodě
  • Mobilní telefon a notebook
  • Zaškolení a podporu kolegů
  • Zaměstnanecké slevy
  • Možnost vzdělávacích kurzů
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Nástup možný ihned
  • Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek
  • Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou
  • Typ smluvního vztahu:  práce na živnostenský list (IČO)

Váš životopis prosím zasílejte na: kariera@healthacademy.cz

Kontaktní osoba: Barbara Podlahová

Telefon: +420 725 324 893

Na výpis volných pozic →